Tipo90 Link

Zaman zaman Türkiye’deki kullanıcılarımız Tipo90 Link sorunu yaşıyor. Bunun bir çok nedeni olabilir. Bu nedenleri size tek tek sıralayarak ve bu sorunları aşarak tipo90 sitesine nasıl giriş yapabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

Google.com üzerinde tipo90 link diye aratmanıza yada her seferinde bayinize yazmanıza gerek kalmadan sorunu kalıcı olarak Çözebileceksiniz.

Tipo90 Link

  1. Tipo90 sitesi Türkiye de yasaklanmış ve giriş yapamıyor olabilirsiniz.
    Çözüm  : Sayfanın alt kısmında size tipo90 girişi için kalıcı bir link vereceğiz. Bu kalıcı rebland link ile tipo90 adresi değişmiş olsa da sorunsuz bir şekilde giriş yapabileceksiniz. Link değişme anında bir kaç dakika girişlerde sorun yaşıyor olabilirsiniz. Yazılımcı arkadaşlarımız bu yeni adrese yönlendirme yapıyor olabilir. Bu süre zarfında sadece bir kaç dakika siteye erişim sağlayamayabilirsiniz. Bir süre bekledikten sonra size verilen sabit rebland linkine tıklayarak tekrar siteye giriş yapabilir ve oyunlarınıza devam edebilirsiniz.
  2. İnternet sağlayıcınızın güvenlik ayarları tipo90 sitesine girmenize izin vermeyebilir…
    Çözüm : İnternet sağlayıcı şirketinizin tipo90 sitesine giriş yapmaya çalıştığınız da size bir uyarı sayfası açacaktır. Bu uyarı sayfasın da yazan yönergeleri izleyerek güvenlik ayarlarınızın değişmesini talep edebilirsiniz. Bazı firmalar da bu ayarlar internet üzerinden değiştirilebilir. Bazı firmalarda ise müşteri hizmetlerini aramanız gerekebilir. Tipo90 ve benzeri oyun siteleri Türkiye sınırların da yasak olduğundan  güvenlik duvarı kullanan internet aboneleri girişlerde sorun yaşayabilir.
  3. Kalıcı link olan rebland’a tıklayıp da girememe sorunu
    Çözüm : Bu durum pek rastlanan bir durum olmasa da zaman zaman girişlerde sorun yaşayan üyelerimiz oluyor. Adres değişikliği sonrası rebland kalıcı linke tıkladığınız da giremiyor iseniz yapmanız  gereken internet tarayıcınız da açık olan tipo90 sayfalarını kapatıp tekrar linke tıklayarak giriş yapmak. Hala giriş yapamıyorsanız tarayıcı geçmişinizi tamamen silerek yine linke tıklayarak giriş yapmayı denemek. Eğer bu yaptıklarınız çözüm olmadıysa telefonunuzu UÇAK moduna alıp 5-10 saniye sonra tekrar aktif ederek denemek. Muhtemelen bu giriş sorunu bunlardan birinden kaynaklandığı için çözümlenmiş olacaktır.

Bu gibi sorunlarla ile karşılaşan arkadaşlarınızı tanıdıklarını

link
link

zı bilgilendirmenizi rica ediyoruz. Teknik olarak bu sorunları ortadan tamamen kaldırmamız mümkün değil. Ne yazık ki bu sorunun 2022 yılında en hızlı çözümü bu şekilde.

Hala sorun yaşıyor ve giriş yapamıyorsanız lütfen tipo90 whatsapp numaramız üzerinden bizim ile iletişim kurunuz. Yada her hangi bir Tipo90 Bayisi ‘nden destek alabilirsiniz…

Tags:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.