Tipo90 Güncel Kalıcı Link Yeni

Tipo90 sitesinin domain adresi değiştiğin de aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak yeni domaine direk olarak ulaşabilirsiniz. Zaman zaman Türkiye sınırları içerisin de yasaklanan domain adreslerimizin yerine yeni domainler kullanıyoruz.

Son zamanlarda sık sık değişmek zorunda kalan domain adresi yüzünden bir çok tipo90 kullanıcısı girişler de sorun yaşadı. Bu sorunun  ortadan kalkması için yapmanız gereken size verdiğimiz kalıcı tipo90 sitesinin giriş adresini kayıt etmek ve her zaman o link üzerinden girmek.

Domain yasaklandığın da diğer bir domaine geçiş yaparken size verdiğimiz kalıcı link kısa süre açılmaya bilir. Yeni domain adresine yönlendirilmeniz bir kaç dakika alabilir…

Tipo90 sitesine üye olup yapacağınız ilk yatırımınız da 

%100 BONUS

Kimlik yok Belge Yok.

Anında yatırım 

Anında çekim

Sadece bir kaç dakika içerisin de üye olabilir kazancınızı yine bir kaç dakika içerisin de hesabınıza çekebilirsiniz. Aracı bayilere dikkat edin. Yatırım yapabilir ama çekimlerde sorun yaşayabilirsiniz.

tipo90bayi.com üzerinden yapmadığınız tüm tipo90 alış verişleri alış verişi yaptığınız kişi yada kişiler aranızdadır. Yaşanacak maddi manevi sorunlardan tipo90bayi.com sorumlu tutulamaz.

Tek iletişim numaramız sitenin sağ alt köşesin de bulunan whatsapp numarasıdır. Tipo90 whatsapp kutucuğuna tıklayarak bize yazabilirsiniz…

Tipo90 Kalıcı Link

rebrand.ly/tipo90

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.