Tipo90 Admin

Google.com üzerin de tipo90 admin yazarak arattığınızı fark ettik. Tipo90 Admin yazarken ne düşündüğünüzü tahmin edebiliyoruz. Sizleri bu konuda  bilgilendirmek istedik.

Tipo90 Oyun sitesinin bayilik panelleri 3 çeşittir.

  1. En alt kasa ( Sadece üyelik yaratabilir )
  2. Alt kasa açabilen bayi Paneli ( Sınırsız üyelik açabilecek kasa açabilir )
  3. Bayi açabilecek panel ( Alt bayiler açabilir ve alt bayiler de üyelik açabilen kasa açabilir )

İşte sizin burada Tipo90 Admin yazarak google üzerinde aratmanınız altında yatan fikir de alt kasa açabilecek bayilik paneli. İstediğiniz kadar alt kasa açabilir ve bu kasaların kontrollerini sağlayabilirsiniz.

Tipo90 Admin faydaları nedir ?

Aslında her isteyen alt kasa açabilecek bayilik alabilir. Tipo90 oyun sitesin de bir kısıtlama yoktur. Bu sadece sizin çevreniz ile ve alt kasalar yapabileceğiniz durumla alakalı. Sonuç olarak Tipo90 sizlere bakiye satar. İsteriz ki sizler yüzlerce alt kasa yapabilin.

Tipo90 Üst bayi nasıl olurum

Yukarıda bahsettiğimiz gibi çok kolay. Yapmanız gereken sadece alt kasalarınızı ayarlamak. Kasa verebileceğiniz kişileri bulmak. Sonrasın da bizden alt kasa açabilecek bayilik paneli talep etmek.

Ekstra bir ücret veriyor muyuz 

Hayır hiç bir ücret ödemiyorsunuz. Tam tersi alt kasalar yaptıkça haftalık bakiye satın alımınız çoğalacağından sizin de kar oranınız çoğalır. Örnek verecek olursak hafta da 10 bin bakiye tüketirken alt kasalar yapıp artık hafta da 50 bin bakiye tüketiyorsunuz. İşte bu durum da sizinle ilk anlaştığımız kar oranını tekrar güncelleyip yeni bir kar anlaşması yapıyoruz. Bu sizin daha çok para kazanmanızı sağlıyor.

Nasıl daha çok para kazanırım

Çevreniz de kendi çevresine oyun oynatabilecek alt kasalar yaparak kazancınıza kazanç sağlayabilirsiniz. Örnek verecek olursak bizden %80 ile bakiye alabilir ve bu bakiyeyi yine aynı şartlar da çevrenizde bayilik yapabilecek kişilere yine aynı bakiye alım şartları ile %75 veya %70 den yada daha düşük kar oranları ile bakiye satabilir ve aradaki %80 den kalan farkı kendinize kar sayabilirsiniz. Yine bir örnek ile anlatalım.. Bizden hafta da 100 bin bakiye satın aldığınızı düşünelim. Bu bakiye için bize 20 bin tl ödeme yapıyorsunuz. Kendinize bir alt bayi buldunuz ve bu bayiye aldığınız 100 bin bakiyeyi %70 kar oranı ile sattınız ve 30 bin tl bakiye aldınız. Bize ödediğiniz 20 bin tl idi ve 10 bin tl kar etmiş oldunuz…

Daha detaylı bilgi için tipo90 whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp

Exit mobile version